Sistemet automatike të mbylljes së pjergullave

PËRVOJENI HAPËSIRËN E JASHTËM NË KOFORTIN E BRENDSHME.

Modelet tona të sistemeve të tendës së pjergullave (llojet)

Konfigurimet me sisteme të tjera

pjergull tendë sistemet janë një zgjidhje e veçantë e krijuar për përdorim në zona të hapura. Këto sisteme përdoren përgjithësisht në vende të tilla si kopshte, tarraca dhe restorante. Por ato janë mjaft fleksibël për t'u përdorur kudo. Mbyllja automatike me pjergull është versioni më i avancuar i këtyre sistemeve. Sisteme automatike per tenda pergole Ofron rehati dhe lehtësi në përdorim për përdoruesit. Ato mund të kontrollohen me shtypjen e një butoni ose nëpërmjet një aplikacioni.

tendë pergole automatike Tipari kryesor i sistemeve të tyre është aftësia e tyre për të bllokuar rrezet e diellit, shiun ose erën. Ata gjithashtu lejojnë përdoruesit e tyre të përjetojnë më shumë nga jashtë. Ndërsa këto sisteme i japin zonës një pamje moderne dhe estetike, ato gjithashtu zgjerojnë zonën e përdorimit.

Për sistemet automatike të mbylljes së pjergullave Na kontaktoni!

Çfarë është tendë pergola?

tendë pjergull Është një strukturë e bërë zakonisht prej druri, alumini ose çeliku, zakonisht e mbuluar dhe hijezon një sipërfaqe të madhe. Përdoret për të mbrojtur nga rrezet e diellit në ambiente të jashtme dhe për të krijuar një zonë relaksi. Sistemet e tendës së pjergullës bëjnë të mundur mbrojtjen nga rrezet e diellit dhe kalimin e më shumë kohë jashtë.

Sidomos në verë, ofron mundësinë e përdorimit të jashtëm edhe gjatë orëve kur rrezet e diellit janë intensive. tendë pjergull sistemet ofrojnë një hapësirë jetese komode në të gjitha kushtet e motit. Këto sisteme, përveç pamjes estetike, u ofrojnë përdoruesve të tyre edhe një hapësirë jetese funksionale.

Cili është përdorimi i tendës automatike të pjergullës?

tendë pergole automatikeofron shumë më tepër avantazhe në krahasim me sistemet manuale të pjergullave. Këto sisteme u japin përdoruesve kontroll të plotë mbi kushtet e motit si rrezet e diellit, shiu dhe era. Përdoruesit mund të rrisin komoditetin e tyre jashtë me këtë kontroll të ofruar nga sistemet automatike.

tendë pergole automatike sistemet ofrojnë mbrojtje ndaj të gjitha kushteve të motit dhe gjithashtu rrisin efikasitetin energjetik të hapësirës. Redukton humbjen e nxehtësisë në dimër dhe fitimin e nxehtësisë në verë. Këto veçori kursejnë energji për përdoruesit dhe rrisin komoditetin e hapësirave të jetesës.

Sistemet e tendës së pjergullave

Sistemet e tendës së pjergullës janë të disponueshme në një larmi dizajnesh dhe madhësish. Por secili ofron përfitime unike për përdoruesit e tij. Sistemet e tendës së pjergulës Ofron një pamje estetike dhe është funksionale. Këto sisteme ofrojnë një hapësirë jetese të rehatshme në të gjitha kushtet e motit.

Sistemet e tendës së pjergullës janë bërë përgjithësisht nga materiale druri, alumini ose çeliku. Secili ofron një përvojë unike për përdoruesit e tij. Sistemet e tendës së pjergulës zgjeron përdorimin e hapësirës dhe rrit komoditetin e hapësirës së banimit.

Modele pergole per tenda

shoqëruesdizenjon modele të ndryshme tendash pjergullash për të realizuar ëndrrat e klientëve të saj. Është e mundur të gjesh një model që i përshtatet çdo shije me materiale të ndryshme dhe opsione dizajni. shoqërues Modelet e tendave me pjergull tërheqin vëmendjen me dizajnin e tyre modern dhe materialet cilësore.

shoqërues Modelet e tendave me pjergull ofrojnë një hapësirë jetese komode për përdoruesit e tyre. Këto modele mundësojnë shfrytëzim më të madh të hapësirave të jashtme dhe rrisin komoditetin e hapësirës së banimit. Për më tepër, shoqërues Modelet e tendës së pjergullës ofrojnë mbrojtje ndaj të gjitha llojeve të kushteve të motit.

Sisteme pergole automatike per tenda Çmimet

Sisteme automatike per tenda pergole Çmimet ndryshojnë në varësi të veçorive, dimensioneve dhe cilësisë së materialit të modelit. shoqërues, u ofron klientëve të saj opsione të ndryshme çmimesh. Modele të ndryshme automatike të tendës së pjergullës janë në dispozicion për t'iu përshtatur buxheteve të ndryshme.

Mund të merrni më shumë informacion në lidhje me sistemet automatike të tendës së pjergullës dhe të merrni një ofertë speciale duke kontaktuar Encoart. Encoart synon t'u ofrojë klientëve të saj produktet më cilësore me çmimet më të përballueshme. Sisteme automatike per tenda pergole Kontaktoni Encoart për më shumë informacion mbi çmimet.

 • Kafene
 • restorant
 • Hotel
 • Kopsht dimëror
 • vendbanimi në dysheme kopshti
 • Pishine
 • Tarracë
 • termoizolimi
 • izolimin e zërit
 • mbrojtje nga dielli
 • mbrojtje nga era
 • peizazh i pandërprerë
 • përdorim automatik
 • Ventilimi
 • Liri dhe rehati
 • Për tensionuesin përdoret një sistem brezi i kohës gjerman i prodhuar posaçërisht.
 • Rezistent ndaj erërave të forta dhe kushteve të këqija të motit
  %100 sızdırmalık sağlayan fitil sistemi.
 • Opsionet e dëshiruara të ngjyrave me bojë elektrostatike pluhur
  Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm me telekomandë,
 • Elemente ndërtimi estetike, komode dhe moderne
  Të gjitha vidhat e lidhjes, bulonat dhe kunjat e përdorura në sistem janë inox inox.
 • Produkte dhe sherbime te garantuara.


Shikoni blogun tonë për më shumë informacion rreth EncoArt Systems.

Galeria e Fotove të Sistemeve Awning Pergola

Të gjitha sistemet që prodhojmë me sistemet arkitekturore të lëvizshme të aluminit dhe qelqit EncoART janë krijuar për të funksionuar me efikasitet maksimal.

Si EncoArt, ne projektojmë, prodhojmë dhe zbatojmë Sisteme Arkitekturore Alumini dhe Xhami për nevojat tuaja.

© EncoART Sistemet arkitekturore automatike të anulueshme prej alumini dhe xhami.
Që nga viti 1990. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
sqSQ

NE EKSPORTIM NË BOTË.

Slogani & Referencat EncoArt

5 VJETE GARANCI.

Në të gjitha sistemet e aluminit!
Në të gjitha sistemet e xhamit!

*** NUK MBUSH BUZËN E PISHINA (GJENERIMI I KLORIVE) DHE GABIMET E PËRDORËSIT.